Výpredaj

Retaz-drevene hviezdy
Svet.reť. - Drev.hviezdy

 
9,90 / ks

posledné 2 ks

Kúpiť

Táto svetelná LED dekorácia je na batérie. Je preto veľmi univerzálna aj tam, kde nie sú žiadne zásuvky. Tlačidlo ON / OFF je integrované v držiaku batérie. Osvetlenie má napájanie na 2xAA batérie. / batérie nie sú súčasťou balenia /
Dekorácia je vyrobená z dreva, prírodného materiálu. Okrem toho osvetlenie obsahuje LED diódy, ktoré sa starajú o významnú úsporu energie. Preto je tento produkt ekologický a šetrný k životnému prostrediu. Na tejto vianočnej reťazi žiari 10 LED diód umiestnených v krásnych drevených hviezdičkách o priemere 7 cm. Diódy svietia príjemnou teplou bielou farbou. Rozostup medzi vločkami je 15 cm a dĺžka svietiacej časti je 1,5 m. Farba kábla je transparentná. Osvetlenie sa vyznačuje vysokou intenzitou svetla, čím vytvára pôsobivý svetelný efekt. Pekná a voči životnému prostrediu šetrná dekorácia pre vyčarenie úžasnej nálady v intriéri. Položená na krbe alebo parapete, na komode alebo polici, no predovšetkým v oknách výrazne prispeje k vytvoreniu kúzeknej atmosféry Vianoc. Výrobok je určený na použitie v interiéri.
Využitie modernej LED technológie umožňuje úsporu energie až o 90% v porovnaní s konvenčnými žiarovkami. Výrobok spĺňa najprísnejšie európske normy.
Osvetlenie má stupeň ochrany IP 20, a teda je vhodné na použitie v i interiéri.
Baterky nie sú súčasťou balenia.

Kód produktu:

33787

Umiestnenie:

Exteriér

Napájanie:

230V

Použitie:

možnosť predĺženia

Uloženie:

Reťaze

Farba svetla:

studená biela

Záruka:

2 roky